Apie mus


UAB „Art Glacio“ – 2013 m. įsteigta perspektyvi, dinamiškai auganti įmonė, kuri yra žinoma ir mylima ledų gamintoja ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Didžioji dalis įmonėje gaminamų valgomųjų ledų skirti eksportui. Koncentravimasis tik į ledų gamybą bei aukšti pagrindinio užsakovo reikalavimai lemia ledų kokybę ir išskirtinį jų skonį. Gaminant ledus laikomasi griežtų standartų ir tradicijų, kuriamos naujos ir puoselėjamos senos tradicinės ledų receptūros.

Visi gamyboje naudojami ingredientai ir pakavimo medžiagos yra kruopščiai atrenkami iš patikimų tiekėjų ir jiems keliami aukščiausi reikalavimai. Valgomieji ledai įmonėje gaminami moderniausiais įrenginiais, specialiai pritaikytais gaminti ledus tradiciniuose vafliniuose puodeliuose, rageliuose, indeliuose ir ant pagaliuko.

UAB „Art Glacio“ apie 93 % pagamintos produkcijos eksportuoja į užsienį: Baltijos šalis, Vokietiją, Jungtinę Karalystę, Kiprą, Graikiją, Italiją, Ispaniją, Bulgariją, Montenegro.

 

Žmogiškieji ištekliai – didžiausias įmonės turtas. Šiuo metu UAB dirba 63 darbuotojai, kurie išmano savo darbo specifiką.

Įmonės misija – gaminti tik aukščiausios kokybės valgomuosius ledus, puoselėjant tradicinius ir autentiškus skonius.

Įmonės vizija – būti patikimam gamintojui, pasižyminčiam išskirtinės kokybės ir skonio produkcija.

Esminės vertybės, kuriomis vadovaujamasi įmonėje:

  • Tradicijų puoselėjimas
  • Profesionalumas
  • Inovatyvumas
  • Lankstumas
  • Atsakomybė
  • Darbas komandoje

Kompanijoje įdiegtas tarptautinis maisto standartas IFS.